Kapat

Hakkımızda


Hakkımızda

Küçük ev aletleri ve pişirici ürün gruplarında uzmanlaşan Luxell, Kumtel Dayanıklı Tüketim A.Ş firmasının bir markasıdır. 1972 yılında üretime başlayan Kumtel, 40 yıldır devamlı büyüyerek gelişmekte ve Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapmaktadır. Pişirici, ısıtıcı ve çeşitli ev aletleri alanlarında üretim yapan Kumtel, elektrikli ısıtıcı, mini ve tam boy fırın, tost makinası, barbekü ve su ısıtıcısı gibi pek çok üründen oluşan geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmayı amaçlamaktadır.

Üretim kapasitesi günlük 30.000in üzerinde olan Kumtel, bu özelliğiyle sektöründe lider üretici konumundadır. Üretimde kaliteyi ve müşteriye en kaliteli ürünü ulaştırmayı misyon edinmiş olan firmamızın tüm ürünleri CE belgelidir, ayrıca ürünlerimizin SGS ve TSE standartlarına uygunlukları dünyaca ünlü standart kuruluşları tarafından belgelenmiştir.

Dünyanın farklı coğrafi bölgelerinde , farklı tüketici ihtiyaçlarına tam cevap vermeyi ilke edinen, uluslararası birer marka olan Kumtel ve Luxell , ürün ve proses geliştirme , prototip hazırlama , proje tasarım ve pilot üretim ünitelerinden oluşan AR-GE çalışmalarına büyük önem vermektedir.

Üretiminin %70ini ihraç eden Kumtel, Almanya’dan Güney Afrika’ya, Meksika’dan Avustralya’ya uzanan 5 kıtadaki 105 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

2005 yılından beri, her sene Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşunun arasında yer alan Kumtel, ilerleyen yıllarda da istikrarlı büyümesini sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Vizyon
"Özgün Ürün , Yüksek Kalite ve Doğru Fiyat"  ilkemiz doğrultusunda sektörümüzün en yenilikçi ve kaliteli ürünlerini müşterilerimize sunmak, Türkiye ve dünyada saygın bir marka olmayı sürdürmektir.

Misyon

  • Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize en yenilikçi ve faydalı ürün yelpazesini sunmak
  • Doğal kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak, çevreye ve insana saygılı üretim yapmak
  • Enerji verimliliği yüksek ürünlerimizle müşterilerimizin hayat kalitesine katkı sağlamak
  • Yurtiçi ve yurtdışında doğru yatırımlarla gelişerek büyümek.

Luxell Kurumsal Satış © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır